Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Balice - Oferty wynajmu nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze kameralnego budynku, w którym mieści się jedynie 9 mieszkań - co zapewnia spokój i komfort. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

33 552 zł1 864 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa przy lotnisku w balicach o powierzchni 1864 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym 214 m2 i wygodnym dojazdem (osob. i tir) do A4 i drogi S7. Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

17 815 €3 500 m² 5,09 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A w regionie lotniska w Balicach. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Balice,małopolskie

14 500 zł325 m² 44,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Pomieszczenia magazynowo - biurowe 325m 2 , Balice, duża brama, monitoring Pomieszczenia magazynowo - biurowe na wynajem - Balice Do wynajęcia pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 zł/m²49,80 m² 1 992 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia w nowoczesnym kompleksie biurowym! dostępne od zaraz lokalizacja Budynek usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

25 450 €5 000 m² 5,09 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

58 320 zł2 160 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa wysokiego składu o powierzchni 2160 m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni ok. 400 m2 zlokalizowana w pobliżu lotniska w balicach.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Balice

Balice,małopolskie

88 965 zł3 500 m² 25,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Dostępne różne metraże. Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię magazynową i produkcyjną zlokalizowaną niedaleko węzła Kraków Balice. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

34 380 zł1 910 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa klasy A w nowej inwestycji przy lotnisku w balicach o powierzchni 1910 m2 z wygodnym dojazdem (osob. i tir) do A4 i drogi S7. Atrakcyjny czynsz 18.

Szczegóły ogłoszenia

58 320 zł2 160 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia hala magazynowa W balicach, 2160m2 + powierzchnia biurowa ok. 394m2 opis hali oraz parametry: - powierzchnia pagazynowa 90mx24m - Wysokość ok 11 m - zaplecze biurowe oraz toalety -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Balice,małopolskie

35 640 zł1 980 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa podzielona na sektory. Do wynajęcia hala z sektorami posiadająca bramy dokowe z rampami.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²455 m² 31 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 455 m2 znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku zaledwie 1 km od portu lotniczego Kraków-Balice. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone na os. Willowym 3 w Krakowie. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze w dwupiętrowym budynku. Jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

6 500 zł124 m² 52,42 zł/m²

 

Piętro:23/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 124 m w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego. Inwestycja Rezydencja Sarego to prestiżowa enklawa w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zaraz, 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie wraz z miejscem postojowym na terenie zamkniętym w cenionej inwestycji Bagry Park nieopodal zalewy Bagry w Krakowie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępność mieszkania do ustalenia (czerwiec / lipiec) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Przewóz, w dobrze skomunikowanej dzielnicy Płaszów. Jeżeli cenisz sobie szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przed Tobą mieszkanie na wynajem o powierzchni 52 m , zlokalizowane na drugim piętrze bloku z 1982 roku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i wyposażone w meble, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem przy ul. Kosocickiej 8 w Krakowie. Lokalizacja południowa część Krakowa, tuż przy ul. Wielickiej szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sportowa

Balice,małopolskie

30 zł/m²180 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Nieruchomości prezentuje na wynajem powierzchnie biurowo-magazynowe, zlokalizowane w pobliżu Lotniska Balice. Dostępne również większe i mniejsze powierzchnie o różnych konfiguracjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Sportowa

Balice,małopolskie

58 320 zł2 160 m² 27 zł/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

101 800 €20 000 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 4000 mkw. w Krakowie przy lotnisku w Balicach (6 km). Niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Balice

Balice,małopolskie

29 244 €6 881 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 6 881 mkw. lub 5 740 mkw. Do magazynu przynależy biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Balice

Balice,małopolskie

25 450 €5 000 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

101 800 €20 000 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

101 800 €20 000 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

13 180 €3 295 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia w niskiej cenie, atrakcyjny magazyn przy ul. Balickiej, zaledwie 20 min (9 km) od centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Balice

Balice,małopolskie

38 175 €7 500 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

22 000 €5 500 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A w Modlniczce, w regionie Krakowa. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Balice,małopolskie

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję na wynajem dom parterowy w Balicach o powierzchni 90m2 na 10 arowej działce. Teren ogrodzony, brama automatyczna, ogród do dyspozycji. W skład 90m2 wchodzi: -4 pokoje, -łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

7 722 €1 755 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn wysokiego składu (10 m), klasy A o powierzchni 1755 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym 123 m2 położony w rejonie lotniska Kraków-Balice. For English scroll.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

46 600 zł1 864 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa przy lotnisku w balicach o powierzchni 1864 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym 214 m2 i wygodnym dojazdem (osob. i tir) do A4 i drogi S7. Dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

47 750 zł1 910 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa klasy A w nowej inwestycji przy lotnisku w balicach o powierzchni 1284 lub 1910 m2 z wygodnym dojazdem (osob. i tir) do A4 i drogi S7. Dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

17 050 €3 100 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 3100 m2, zlokalizowany w pobliżu lotniska Kraków - Balice, blisko A4 i S7. Dostępne pomieszczenia socjalno-biurowe. For English scroll down.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

22 638 €5 145 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A, wysoki skład, o powierzchni całkowitej 5145 m2 z możliwością wynajęcia powierzchni od 2000 m2 zlokalizowany w rejonie lotniska Kraków-Balice. For.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

32 100 zł1 284 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

60 000 zł1 922 m² 31,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia, nowa, samodzielna hala magazynowa o pow. użytkowej 1922 m2 położona w rejonie balic z bardzo dobrym dojazdem dla tira. Dostępna od stycznia 2025. - powierzchnia magazynu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Balice

Balice,małopolskie

25 zł/m²1 980 m² 49 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajmu hale/moduł magazynowy klas A o powierzchni 1980 m2. - dwa doki rozładunkowe - jedna brama z poziomu "0" - regały. Opis i specyfikacja: -wysokość składowania 10 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

49 500 zł1 980 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa blisko A4 i lotniska w balicach o powierzchni 1980 m2 z wygodnym dojazdem (osob. i tir) wyposażona w regały - niepylna posadzka - nośność 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Balice,małopolskie

11 625 zł465 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

English below Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia magazynowa, produkcyjna, usługowa, hala o wymiarach: 15,5 x30 m, czyli całkowita powierzchnia około 465 m2. Nie ma podpór wewnątrz, wysokość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

12 555 zł465 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Balice - hala 465 M2, dostępna od 15 lutego, dojazd tir przeznaczenie - magazyn, produkcja - przydział prądu do 100 kw wysokość - 5,5 m netto wymiary - 15,5 x 30 m bez słuów.