Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Balice – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Magazyn ogrodzony, ul. Krakowska

Balice,małopolskie

3 800 000 zł950 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Obiekt magazynowo biurowy o pow, 950m2. Działka 30arów, swobodne parkowanie , teren płaski. Media pełne : Woda, prąd, gaz, kanalizacja światłowód na działce. Stan do wykończenia , możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

34 380 zł1 910 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa klasy A w nowej inwestycji przy lotnisku w balicach o powierzchni 1910 m2 z wygodnym dojazdem (osob. i tir) do A4 i drogi S7. Atrakcyjny czynsz 18.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

33 552 zł1 864 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa przy lotnisku w balicach o powierzchni 1864 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym 214 m2 i wygodnym dojazdem (osob. i tir) do A4 i drogi S7. Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Balice

Balice,małopolskie

88 965 zł3 500 m² 25,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Dostępne różne metraże. Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię magazynową i produkcyjną zlokalizowaną niedaleko węzła Kraków Balice. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Sportowa

Balice,małopolskie

58 320 zł2 160 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia hala magazynowa W balicach, 2160m2 + powierzchnia biurowa ok. 394m2 opis hali oraz parametry: - powierzchnia pagazynowa 90mx24m - Wysokość ok 11 m - zaplecze biurowe oraz toalety -.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Balice

Balice,małopolskie

17 815 €3 500 m² 5,09 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A w regionie lotniska w Balicach. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Balice,małopolskie

14 500 zł325 m² 44,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

*zdjęcia należą do właściciela oferty Pomieszczenia magazynowo - biurowe 325m 2 , Balice, duża brama, monitoring Pomieszczenia magazynowo - biurowe na wynajem - Balice Do wynajęcia pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Balice

Balice,małopolskie

25 450 €5 000 m² 5,09 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

58 320 zł2 160 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa wysokiego składu o powierzchni 2160 m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni ok. 400 m2 zlokalizowana w pobliżu lotniska w balicach.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Balice,małopolskie

35 640 zł1 980 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

*Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa podzielona na sektory. Do wynajęcia hala z sektorami posiadająca bramy dokowe z rampami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

53 220 zł1 629 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-produkcyjna wraz z biurem, zlokalizowana w Krakowie przy ul. Półłanki (cb Business Park). Powierzchnie dostępne:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

60 832 zł2 439,77 m² 24,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Bez prowizji! Oferta na wyłączność. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 2 439 m położona na działce o powierzchni 3 500 m Nieruchomość znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

120 000 zł14,50 m² 8 275,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Garaż 14,50 m | osobna kw | miejsce przed garażem | Marchołta Premium Estates prezentuje na sprzedaż garaż jednostanowiskowy o powierzchni 14,60 m zlokalizowany przy ul. Marchołta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

2 730 zł70 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn biurowy o powierzchni 70 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Wadowickiej 8w w Krakowie. Lokal idealny pod działalność magazynową, oferujący funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

1 750 zł60 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wynajmiemy ogrzewaną halę nadająca się na magazyn zlokalizowaną w okolicy ulicy Sołtysowskiej. Hala jest ogrzewana , ogrzewanie w cenie czynszu najmu. w pomieszczeniu znajduje się wc.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

42 000 zł12,75 m² 3 294,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:13 m²

Kraków Kiosk handlowo-usługowy z możliwością prowadzenia gastronomii okolice Ronda Czyżyńskiego. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 12,75.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Balice +12 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn, ul. Krakowska

Balice,małopolskie

3 800 000 zł950 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowy obiekt magazynowo biurowy o pow, 950m2.Działka 30arów, swobodne parkowanie , teren płaski. Woda, prąd, gaz,kanalizacja światłowód na działce. Stan surowy zamknięty /możliwe dowolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Sportowa

Balice,małopolskie

58 320 zł2 160 m² 27 zł/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

101 800 €20 000 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 4000 mkw. w Krakowie przy lotnisku w Balicach (6 km). Niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Balice

Balice,małopolskie

29 244 €6 881 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 6 881 mkw. lub 5 740 mkw. Do magazynu przynależy biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Balice

Balice,małopolskie

25 450 €5 000 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

3 800 000 zł900 m² 4 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

budynek w stanie surowym zamkniętym, ocieplony , z przyłączami wody, kanalizacji, prądu, gazu, internet na sprzedaż lub do wynajęcia cały lub część, możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Balice

Balice,małopolskie

101 800 €20 000 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

101 800 €20 000 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

13 180 €3 295 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia w niskiej cenie, atrakcyjny magazyn przy ul. Balickiej, zaledwie 20 min (9 km) od centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Balice

Balice,małopolskie

38 175 €7 500 m² 5,09 €/m²

 

 

 

Balice,małopolskie

22 000 €5 500 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A w Modlniczce, w regionie Krakowa. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

7 722 €1 755 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn wysokiego składu (10 m), klasy A o powierzchni 1755 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym 123 m2 położony w rejonie lotniska Kraków-Balice. For English scroll.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

46 600 zł1 864 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa przy lotnisku w balicach o powierzchni 1864 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym 214 m2 i wygodnym dojazdem (osob. i tir) do A4 i drogi S7. Dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

47 750 zł1 910 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa klasy A w nowej inwestycji przy lotnisku w balicach o powierzchni 1284 lub 1910 m2 z wygodnym dojazdem (osob. i tir) do A4 i drogi S7. Dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

17 050 €3 100 m² 5,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 3100 m2, zlokalizowany w pobliżu lotniska Kraków - Balice, blisko A4 i S7. Dostępne pomieszczenia socjalno-biurowe. For English scroll down.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

22 638 €5 145 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia magazyn klasy A, wysoki skład, o powierzchni całkowitej 5145 m2 z możliwością wynajęcia powierzchni od 2000 m2 zlokalizowany w rejonie lotniska Kraków-Balice. For.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

32 100 zł1 284 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

60 000 zł1 922 m² 31,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia, nowa, samodzielna hala magazynowa o pow. użytkowej 1922 m2 położona w rejonie balic z bardzo dobrym dojazdem dla tira. Dostępna od stycznia 2025. - powierzchnia magazynu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Balice

Balice,małopolskie

49 500 zł1 980 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowa blisko A4 i lotniska w balicach o powierzchni 1980 m2 z wygodnym dojazdem (osob. i tir) wyposażona w regały - niepylna posadzka - nośność 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn

Balice,małopolskie

11 625 zł465 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

English below Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia magazynowa, produkcyjna, usługowa, hala o wymiarach: 15,5 x30 m, czyli całkowita powierzchnia około 465 m2. Nie ma podpór wewnątrz, wysokość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

12 555 zł465 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Balice - hala 465 M2, dostępna od 15 lutego, dojazd tir przeznaczenie - magazyn, produkcja - przydział prądu do 100 kw wysokość - 5,5 m netto wymiary - 15,5 x 30 m bez słuów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

19 030 zł704 m² 27,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Balice, nowy obiekt magazynowy, ekspozycyjny, biurowy z 2020r, wszystkie części są ze sobą połączone magazyn 400 m2, wysokie składowanie 10m, posadzka bezpyłowa, brama z poziomu "0", bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Balice

Balice,małopolskie

37 600 zł1 175 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia z opcją zakupu nowoczesny, reprezentacyjny budynek biurowo-produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w balicach z własną stacją trafo i bardzo dużym parkingiem/placem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij